Среда, 30 сентября 2020   Подписка на обновления  Письмо редактору
Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації»  відновило повний цикл виробництва та виконує усі види робіт
8:00, 22 августа 2020

Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» відновило повний цикл виробництва та виконує усі види робіт


Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» Одеської міської ради надає послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна з 1933 року. Перелік послуг, які надає КП «БТІ» ОМР на сьогодні – надзвичайно різноманітний: довідкова інформація, інвентаризація земельних ділянок, житлових та нежитлових об’єктів різної складності та інше.

Кадровий склад підприємства – висококваліфіковані, досвідчені інженери, які можуть виконати роботу будь-якої складності. Очолює КП «БТІ» ОМР з 26.04.2017 – Моргун Віталій Михайлович. Головний інженер підприємства – Гниличенко Ігор Олександрович, який дуже відповідально ставиться до своїх службових обов’язків.

Щоденно до КП «БТІ» ОМР звертається велика кількість громадян. Усім охочим надають безоплатну консультацію або конкретні послуги. Комунальне підприємство користується великим попитом, та має репутацію надійної установи, яка завжди швидко та якісно надає свої послуги.

4 грудня 2019 року у м. Одесі сталася страшна трагедія – у визначній пам’ятці архітектури та містобудівництва, відомому як будинок Асвадурова, в одному із кабінетів Одеського коледжу економіки, права та готельноресторанного бізнесу почалась пожежа, яка охопила понад 4000 кв.м. Унаслідок лиха загинули 16 чоловік, та 30 – постраждали… Під час ліквідації пожежі перекриття будинку рухнули до 1-го поверху, майже всі приміщення коледжу та інших арендованих приміщень вигоріли до тла. Було втрачено весь архів коледжу. Флігель, у якому розташоване та розташовується КП «БТІ» ОМР майже не постраждав. Приміщення, у якому відбувався прийом замовлень було затоплене, та пошкоджене під час гасіння пожежі.

Через те, що під час надзвичайної ситуації по коридорам флігеля КП «БТІ» ОМР пожежниками були протягнуті пожежні рукави, які пропускали воду – до деяких коридорів та кабінетів потрапила вода. Архів БТІ цілком зберігся неушкодженим ні вогнем, ні водою.

На сьогодні – КП «БТІ» ОМР повністю відновило свою роботу (після пожежі підприємство тимчасово працювало за адресою: вул. Пушкінська, 39). Прийом замовлень відбувається у звичайному режимі без черг та ажіотажу. Клієнти, нотаріуси та жителі міста були приємно здивовані тим, що КП «БТІ» ОМР швидко та оперативно відновило свою роботу після такого жахливого лиха. КП «БТІ» ОМР є невід’ємною ланкою у містобудівному процесі м. Одеси.

Досвідчені спеціалісти та інженери працюють на благо міста вже понад 87 років, і продовжують свою роботу незважаючи на будь-які негаразди!


© 2020 Жизнь Одессы — Odessa-Life.info

Подписка на обновления Письмо редактору