Воскресенье, 3 июля 2022   Подписка на обновления  Письмо редактору
Порт Чорноморська повністю заповнений імпортними вживаними автомобілями (Фото)
15:53, 29 января 2022

Порт Чорноморська повністю заповнений імпортними вживаними автомобілями (Фото)


У порту поромного комплексу Чорноморська виникла проблема затарювання складу. Близько 2,5 тисяч автомобілів чекають вивезення.

Днями судно Yong Shin доставило в Україну 1432 автомобілі з Кореї. Наступного тижня очікується постачання ще 1308 машин. Пиши портал usm.media.

На момент прибуття судна Yong Shin на складах порту вже зберігалося близько 1200 автомобілів, які також привезли з Корей. Постачання нової партії машин призвело до того, що склади заповнилися майже під зав’язку. Судно, яке незабаром прибуде до порту, просто нікуди вивантажувати.

Вивезення автомобілів зі складів затримується через нові індикативні ціни на автомобілі, які імпортують в Україну з Кореї. У середньому, ціна завищена на 2 тисячі доларів за автомобіль.

Зараз порт приймає машини їхньої Кореї, замовлення на які були оформлені в кінці минулого року, до підвищення індикативів. Після підвищення обсяг замовлень зменшився у 2 рази. Прогнозується, що у лютому показник знизиться вже втричі.

Дефіцит нових автомобілів та стрімке зростання цін на транспортні засоби призвели до того, що покупка машини з Кореї стала одним із найдоступніших способів для клієнтів. Але ситуація з індикативами відлякує покупців. Збитки зазнають як автомобільні трейдери, і логістичні компанії.


© 2022 Жизнь Одессы — Odessa-Life.info

Подписка на обновления Письмо редактору