Суббота, 2 июля 2022   Подписка на обновления  Письмо редактору
На околиці Маріуполя знайшли ще одну братську могилу, де може бути поховано до 1 тис. убитих окупантами людей, — міськрада
21:00, 22 апреля 2022

На околиці Маріуполя знайшли ще одну братську могилу, де може бути поховано до 1 тис. убитих окупантами людей, — міськрада


У селі Виноградне на околиці Маріуполя знайшли місце масового поховання завбільшки 45 на 25 метрів

Про це в телеграм повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Нами отримано нову інформацію про масове поховання загиблих маріупольців в намаганні скрити наслідки військових злочинів. Цього разу у Лівобережному районі біля кладовища с. Виноградне», — зазначив він.

За словами Петра Андрющенко, це підтверджує те, що окупанти влаштовують збирання, поховання та кремацію загиблих містян у кожному районі Маріуполя.

«Орієнтовне місце влаштування масового поховання позначили на карті. Як і попереднього разу, звертаємось до журналіської спільноти для фіксації через стільнікові знимки нрозташування могильнику», — додав радник мера.


У Маріупольській міськраді зазначили, що на супутникових знімках Planet від 20 квітня розмір масового поховання становить 45 на 25 метрів і тут може бути поховано до 1 тис. убитих росіянами маріупольців.

«Таких поховань ми будемо бачити все більше. На жаль. Їх територія буде розширюватися. Тому що рахунок вбитих йде на десятки тисяч. Це найбільший геноцид в Європі від часів Голокосту. Ще не менше 15 тис. маріупольців похилого віку та з хронічними захворюваннями можуть померти. Адже в заблокованому місті катастрофічна нестача питної води, продовольства та ліків. Окупантам байдуже на маріупольців. Тому ми молимо світ про порятунок наших людей. Місто треба врешті-решт евакуювати. Негайно», — наголосив мер міста Вадим Бойченко.

  • Нагадаємо, у 300-метровому місці поховання в селищі Мангуш окупанти масово ховають загиблих маріупольців у братських могилах.
  • Источник

© 2022 Жизнь Одессы — Odessa-Life.info

Подписка на обновления Письмо редактору